h_O_ş_g_€_L_D_!_n_!_z
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

h_O_ş_g_€_L_D_!_n_!_z

ZEHRA

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri ....

2 posters
YazarMesaj
Murat Şimşek
Admin
Admin
Murat Şimşek

İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri .... Empty
MesajKonu: İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri ....   İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri .... Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 2:32 pm

Duygusal:ben bennn ………………….daha fazla konuşamayacağım bööööwwww..

Muhalif doğacı: Forumdan ayrılıyorum arkadaşlar .. Direnişlerime rağmen forumun en altındaki ağaçlar kesilerek "forum oyunları" bölümü açıldı. Adminleri şiddetle kınıyorum ..

Sarışın: Ben "aptal olmayan sarışın" ünvanımı kimseye kaptırmak istemiyorum. Kariyerimin zirvesindeyken bırakmak istiyorum. ibibikler ötmeden .. Hoşçakalın ..

Alıngan: Zaten unutuldum, gitsem de kimse farketmiyecek. O yüzden yazayım dedim, ben diyorum, gidiyorum .. Ooo, kime diyoruz ?! Bak hiç dinliyorlar mı ?

Admin: Forumundan ayrılıyorum. Taksidi ödüyemedik bu ay. Doğal olarak siz de ayrılmış olacaksınız. Canlarım benim, benim ayrılmama hiç dayanamazsınız!!

Deli: Ben deliyim deli. O yüzden ayrılıyorum forumdan. Neden demeyin, ben de bilmiyorum. Deliyik dedik ya Allah Allah niye soruyonuz. Bak şimdi de ayrılmıyorum. Piskolojik deliyim ben. Ne yaptığım belli değil .. Deli, -efendim .. Ehuehue, kendi kendime de konuşuyom .. Deliyim, yaparım ..

Kıskanç: Hiç bi isimli konularda ismim geçmiyo. İlle söylemem mi lazım kardeşim ? En kısa zamanda kendimi o tür topiklerde görmek istiyorum, fazla zamanım yok, akşam oldu, ortama akmam lazım .. Adım en az 3 isimli topikte geçene kadar foruma uğramıyacağım ..

Dolmuş şoförü: Duyduğuma göre forumda 2 tane taksi şöförü olan üye varmış. Onların olduğu yerde ben bir dakka durmam. Onlar gidene kadar yokum ben arkadaşlar. Kahrolsun taksiciler, :hayir yaşasın dolmuş şöförleri ..

Yeni Üye: Ben çok yeniyim. Eskiyene kadar foruma girmiyeceğim

Very Happy Very Happy Very Happy
https://zehra.yetkin-forum.com
$u_per!s!
Admin
Admin
$u_per!s!

İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri .... Empty
MesajKonu: Geri: İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri ....   İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri .... Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 8:15 am

Çok güzeldi yaa .. Gerçekte böyle mi oluyor acaba Very Happy Very Happy

İnternette Dolaşan Insan Tiplerinden Forumlardan Ayrılma Sebebleri ....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-